Limited Time Sale$105.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 208621055 | Release Date | 2026/03/22 | List Price | $70.00 | Model Number | 208621055 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Lenovo ThinkCentre M93Z 23in FHD All-in-One AIO Premium Flagship Desktop Computer, Intel Quad Core i5-4570S up to 3.6 GHz, 8GB RAM, 500GB HDD, DVD, WiFi, Windows 10 Professional (Renewed)
| RAM | 8 GB 8 Gb |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Color | Black |
| Series | ThinkCentre M93Z |
| Processor | 2.9 GHz core_i5 |
| Hard Drive | 500 GB |
| Item Weight | 32.3 pounds |
| Memory Speed | 2133 MHz |
| Chipset Brand | Intel |
| Processor Brand | Intel |
| Card Description | Integrated |
| Operating System | Windows 11 |
| Hardware Platform | Windows |
| Item model number | M93Z |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Optical Drive Type | DVD |
| Product Dimensions | 22 x 16.5 x 5 inches |
| Computer Memory Type | DDR3 SDRAM |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics |
| Hard Drive Interface | Serial ATA |
| Number of Processors | 4 |
| Item Dimensions LxWxH | 22 x 16.5 x 5 inches |
| Max Screen Resolution | 1920x1080 |
| Number of USB 20 Ports | 6 |
| Standing screen display size | 23 Inches |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form