Limited Time Sale$779.99 cheaper than the new price!!
| Management number | 209114135 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $520.00 | Model Number | 209114135 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
General Brand: Lenovo Color: Grey Memory: 32GB DDR5 RAM Memory Speed: 5600 MHz Storage: 1TBPCIe NVMe SSD Operating System: Windows 11 Processor Processor Manufacturer: Intel Processor Model: Core i7-13620H Processor Speed: 1.8GHz Base Frequency (Up to 4.9GHz Max Turbo Frequency) Processor Cores: 10 Cores Processor Threads: 16 Threads Smart Cache: 24MB Graphics GPU: Intel UHD Graphics Graphic Type: Integrated Graphics Display Screen Size: 27 Inches Screen Type: IPS Touchscreen Resolution: 2560 x 1440 (QHD) Aspect Ratio: 16:9 Refresh Rate: 100Hz Color Coverage: 99% sRGB Brightness: 350 nits Features: Low Blue Light Technology Connectivity Wireless: Wi-Fi 6 Bluetooth: Bluetooth 5.1 Ethernet: RJ-45 Port Ports & Interfaces 1 x USB 3.2 Type-C 1 x USB 3.2 Type-A 2 x USB 2.0 Type-A 2 x HDMI Ports 1 x Headphone/Microphone Combo Jack Integrated IR Camera Audio Speaker System: Harman Audio Speakers Audio Technology: High-Quality Built-in Speakers Physical Characteristics Dimensions: 24.13 x 7.56 x 18.58 inches Weight: 16.53 pounds Included Accessories: Wireless Keyboard and Mouse Additional Features All-in-One Design Saves Space Touchscreen Capability for Intuitive Control Fast SSD Storage for Quick Boot-Up and Data Transfer High-Speed DDR5 Memory for Smooth Multitasking Professional Windows 11 with Enhanced Productivity Features Multiple Connectivity Options for Flexible Setup
| UPC | 195477435230 |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| RAM Type | DDR5 RAM |
| Model Name | A27IQi7 |
| Model Year | 2026 |
| Resolution | 2560 x 1440 |
| Screen Size | 27 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | LCD |
| Manufacturer | lenovo |
| Memory Speed | 5200 MHz |
| Model Number | A27IQi7 |
| Video Output | HDMI |
| BuiltIn Media | aio |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 10 |
| Processor Speed | 1.8 GHz |
| Total Usb Ports | 4 |
| Video Processor | Intel |
| CPU Model Number | 13620H |
| Operating System | Windows 11 |
| Processor Series | Core i7 |
| Graphics Ram Type | Shared |
| Native Resolution | 2560 x 1440 |
| Hardware Interface | Ethernet, HDMI, Headphone, USB |
| Memory Clock Speed | 5200 MHz |
| Additional Features | Bluetooth 5.1, Harman Audio Speakers, IR Camera, Multiple HDMI Ports, Touchscreen, USB Type-C, WiFi 6, Wireless Keyboard and Mouse |
| Hard Disk Interface | PCIE x 4 |
| Graphics Coprocessor | Integrated Graphics |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard |
| Keyboard Description | USB Wired Keyboard |
| RAM Memory Installed | 32 GB |
| Warranty Description | 30 day seller's warranty |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR5 |
| Video Output Interface | HDMI |
| CPU Model Speed Maximum | 4.9 GHz |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 1 TB |
| Ram Memory Maximum Size | 32 GB |
| Specific Uses For Product | Business, Creative Work, Professional Computing |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1440 Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 2 |
| Number of Component Outputs | 1 |
| Personal Computer Design Type | All in One |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form