Limited Time Sale$250.79 cheaper than the new price!!
| Management number | 209114600 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $167.20 | Model Number | 209114600 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| UPC | 797725072381 |
|---|---|
| Brand | CyberGeek |
| Color | White |
| RAM Type | SODIMM |
| Model Name | T1 |
| Model Year | 2024 |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Style Name | i9-11900H |
| Item Weight | 3.66 Pounds |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Manufacturer | CyberGeek |
| Memory Speed | 3200 MHz |
| Model Number | T1 |
| Video Output | HDMI, DisplayPort |
| BuiltIn Media | Intel Core i9 |
| Cooling Method | Air |
| Item Dimensions | 6.14 x 6.14 x 2.16 inches |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 8 |
| Processor Speed | 4.9 GHz |
| Total Usb Ports | 7 |
| Video Processor | Intel |
| CPU Model Number | i9-11900H |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Intel Core i9 |
| Processor Socket | FCBGA1787 |
| Native Resolution | 3840 x 2160 |
| Hardware Interface | DisplayPort, Ethernet, HDMI, USB |
| Additional Features | Mini pc |
| Hard Disk Interface | Solid State |
| Wireless Technology | Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | Intel® UHD Graphics |
| Graphics Description | Intel UHD Graphics |
| HumanInterface Input | Keyboard, Mouse |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| Wireless Compability | 802.11ax |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Video Output Interface | HDMI, DisplayPort |
| Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 16 GB |
| Specific Uses For Product | Personal |
| Display Resolution Maximum | 4096 x 2160 |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of Component Outputs | 2 |
| Personal Computer Design Type | Mini PC |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form