Limited Time Sale$32.79 cheaper than the new price!!
| Management number | 60498557 | Release Date | 2026/02/21 | List Price | $49.19 | Model Number | 60498557 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Lenovo Ideapad IP320S-14IKB Windows 10 Intel Pentium Gold 4415U 128GB SSD 14" 4GB RAM Originally purchased from Currys in 2017. Recently professionally deep-cleaned internally, with both software and firmware fully reset. The device operates as it did when new. Listed in fair condition solely due to cosmetic wear: exterior fading and minor hairline cracks in the plastic. Screen is in excellent condition with no issues. Sold in original box. £60ono
| Brand | LenovoBrand menu |
| Model | IdeaPad 3 |
| Condition | Satisfactory |
| Processor | Intel Pentium |
| RAM | 4 GB |
| Storage capacity | 128 GB |
| Operating system | Windows |
| Screen size | 14"-15.9" (35-39cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form