Limited Time Sale$240.59 cheaper than the new price!!
| Management number | 209116270 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $160.40 | Model Number | 209116270 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
We provide computers with upgraded configurations to meet your performance needs. If the computer includes modifications (as listed above), the manufacturer’s box is opened to test, inspect, and install upgrades, ensuring the specifications meet our advertised standards. For unmodified items, the box remains unopened and untested. Our rigorous inspection and testing process significantly reduces the risk of defects and blemishes, ensuring a reliable and high-quality product.Included LIONEYE Accessories: Enhance your laptop experience with the exclusive LIONEYE Accessories Bundle, featuring: Multifunctional Folding Universal Holder for versatile use 65W Mecha 4-IN-1 Data Cable for fast and efficient charging USB / Type-C 4-IN-1 HUB for seamless connectivity LIONEYE USB Extension for added convenienceStorage: 256GB StorageMemory: 8GB DDR4 SDRAMDisplay: 23.8-Inch FHD Display (1920 x 1080)Processor: Intel Processor N100(4 cores, up to 3.4 GHz, with 6 MB cache)Graphics: Intel UHD GraphicsOperating System: Windows 11 HomePorts:2 x USB-A 2.0, 2 x USB-A 3.2, 1 x HDMI 1.4Wireless Connectivity: Wi-Fi and Bluetooth Webcam: YesColor: Cloud GreySize: 21.23 x 16.64 x 7.28 inchesWeight: 9.47 lbs
| UPC | 195477078512 |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Color | N100 |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | Lenovo |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Item Weight | 9.5 Pounds |
| Screen Size | 23.8 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | LCD |
| Manufacturer | Lenovo |
| Model Number | F0J60008US |
| Video Output | HDMI |
| BuiltIn Media | Keyboard, Mouse, Webcam |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 4 |
| Processor Speed | 3.4 GHz |
| Total Usb Ports | 4 |
| CPU Model Number | N100 |
| Operating System | Windows 11 |
| Processor Series | Others |
| Graphics Ram Type | Shared |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Hardware Interface | HDMI, USB |
| Additional Features | HD Audio |
| Hard Disk Interface | Solid State |
| Graphics Coprocessor | Intel |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard, Mouse |
| Keyboard Description | Wired, Standard |
| RAM Memory Installed | 8 GB |
| Hard Disk Description | SSD |
| Video Output Interface | HDMI |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Display Resolution Maximum | 1920x1080 Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of Component Outputs | 1 |
| Personal Computer Design Type | All in One |
| EU Spare Part Availability Duration | 7 Years |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form