Limited Time Sale$359.99 cheaper than the new price!!
| Management number | 209119904 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $240.00 | Model Number | 209119904 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Processor: Intel N100 (4C / 4T, Max Turbo up to 3.4GHz, 6MB)|| Graphics: Integrated Intel UHD Graphics|| Chipset: Intel SoC Platform|| Audio Chip: High Definition (HD) Audio|| Camera: HD|| Microphone: Mono|| Power Supply: 65W 89% Adapter|| Display: 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB, Non-touch|| Keyboard & Mouse: Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 Keyboard & Mouse (UK Version)|| Case Color: Cloud Gray|| Form Factor: AIO (24 inches)|| Dimensions (WxDxH): 539.3 x 185 x 422.78 mm (21.23 x 7.3 x 16.65 inches)|| Weight: Around 4.3 kg (9.47 lbs)|| Ethernet: Integrated 100/1000M|| WLAN + Bluetooth: Intel Wi-Fi 6 AX203, 802.11ax 2x2 + BT5.2|| Rear Ports: 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x HDMI -out 1.4b 1x Ethernet (RJ-45) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) Security Chip: Firmware TPM 2.0 integrated in SoC|| Physical Locks: Kensington Security Slot|| Operating System: Windows 11 Professional||
| UPC | 195477787704 |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | Lenovo All in One |
| Model Year | 2025 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Screen Size | 24 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | IPS LCD |
| Manufacturer | Lenovo Group, Ltd |
| Model Number | A100 |
| Video Output | HDMI |
| BuiltIn Media | Mouse |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 4 |
| Processor Speed | 3.4 |
| Total Usb Ports | 4 |
| CPU Model Number | Intel N100 |
| Operating System | Windows 11 |
| Processor Series | Intel N100 |
| Processor Socket | LGA 775 |
| Graphics Ram Type | DDR DRAM |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Hardware Interface | Ethernet, HDMI, Headphone, USB, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2 |
| Hard Disk Interface | PCIE x 4 |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard |
| Keyboard Description | Wireless, Full-size, QWERTY |
| RAM Memory Installed | 8 GB |
| Warranty Description | 1 Year seller |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Video Output Interface | HDMI |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 8 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 8 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Display Resolution Maximum | 1920x1080 |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of Component Outputs | 1 |
| Personal Computer Design Type | All in One |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form