Limited Time Sale$21.83 cheaper than the new price!!
| Management number | 211383753 | Release Date | 2026/04/04 | List Price | $14.55 | Model Number | 211383753 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Package Include 1 Features - Material: Iron. - Color: Black. - Size: About 33.00X33.00X16.50cm/12.97X12.97X6.48inch. -Product Info:Red wine rack - Not only for the wine cabinet and also can be used as a or decoration. bottle stands - The creative and delicate design makes it attractive, creative and chic Iron Rack. - An excellent product for holding and displaying your cherished wines to your friends rustic home decor. - Perfect for adding to your wine cellar, bar, kitchen, cupboards or dining room bottle shelf. - Adoption of , this product is , and long-time use.Goods DescriptionHome Decor Fits most standard wine bottles, securing them firmly in place.metal holder Beautiful and vivid, expressive.holder metal Unique and innovative wine rack design is suitable for all kinds of home decoration styles.rustic home decor This is a wine bottle holder which is made of quality material
| Size | 33x33cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Shape | Diamond |
| Brand Name | ibasenice |
| Item Weight | 2.2 Pounds |
| Manufacturer | ibasenice |
| Model Number | 101R11QNQ48Y4A |
| Material Type | Iron |
| Mounting Type | Ceiling Mount |
| Item Dimensions | 12.2 x 13.39 x 0.2 inches |
| Required Assembly | No |
| Included Components | see the package |
| Manufacturer Part Number | 101R11QNQ48Y4A |
| Item Dimensions D x W x H | 12.2"D x 13.39"W x 0.2"H |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form