Limited Time Sale$58.80 cheaper than the new price!!
| Management number | 209079215 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $39.20 | Model Number | 209079215 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
HP 600GB 12G SAS 10K 2.5IN SC ENT HDD
| UPC | 888793311486 |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model Name | 781516-B21 |
| Form Factor | 2.5-inch |
| Item Weight | 0.55 Kilograms |
| Manufacturer | HPE ISS BTO |
| Model Number | B00TOCOBGO |
| BuiltIn Media | Hard Drive |
| HardDrive Size | 600 GB |
| Number of Items | 1 |
| Installation Type | Internal Hard Drive |
| Compatible Devices | Desktop |
| Additional Features | Portable |
| Hard Disk Interface | Serial Attached SCSI |
| Hard Disk Description | sas 10 |
| Hard Disk Form Factor | 2.5 Inches |
| Hardware Connectivity | SAS |
| Connectivity Technology | SAS |
| Digital Storage Capacity | 600 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Hard Disk Rotational Speed | 10000 RPM |
| Cache Memory Installed Size | 600 GB |
| Global Trade Identification Number | 00888793311486 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form