Limited Time Sale$629.40 cheaper than the new price!!
| Management number | 209073224 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $419.60 | Model Number | 209073224 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Attention: Our specialization focuses on custom configured computers. The original package box might be opened to install an upgrade to meet the advertised specifications. Modified products have been professionally tested and resealed.HP All-in-One 24-CB100 23.8" LED-backlit All-in-One DesktopPerformance at Its Peak: Processor: Intel Core i5-1235U 10-Core(Up to 4.4 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 12 MB Intel Smart cache,10 cores,12 threads)Memory: 16GB DDR4 SDRAM 3200 MHzStorage:1TB M.2 SSD Graphics: Intel UHD GraphicsGB SharedStunning Display: 23.8" LED-backlit IPS Touchscreen display with a crystal-clear 1920x1080 resolution. 250 nits Anti-glare 72% NTSCLow power consumption and a 60Hz refresh rate ensure a top-notch visual experienceFeatures: Keyboard and mouse:HP White Wireless Keyboard and Mouse ComboAudio:HP AudioOperating system: Windows 11 HomeCamera: 1080p HD CameraSeamless Connectivity: Connection: Realtek Wi-Fi 5 (2x2) and Bluetooth 5Port :2x USB 3.2 Gen 1 Type-A support 5Gbps, 2x USB 2.0 Type-A 1 x Headphone/Microphone Combo Jack 1 x RJ-45 LAN1 x Coaxial plug Power JackSize and Weight: 7.23 x 21.28 x 16.50 inches, 11.84 lbsColor: Starry WhiteExtras Included:65W AC Adapter, HP White Wireless Keyboard and Mouse Combo;Free 32GB USB Drive1 Year Support from HP within the US
| UPC | 196337040724 |
|---|---|
| Brand | HP |
| Color | Starry White |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | All-in-One 24-CB100 |
| Model Year | 2024 |
| Style Name | 16GB RAM / 1TB SSD |
| Item Weight | 11.84 Pounds |
| Screen Size | 23.8 Inches |
| Display Type | LED |
| Manufacturer | HP |
| Memory Speed | 3210 MHz |
| Model Number | 24-CB1144 |
| BuiltIn Media | Power Cord, Speakers |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 10 |
| Processor Speed | 2.5 GHz |
| Total Usb Ports | 4 |
| Video Processor | Intel |
| CPU Model Number | Intel Core i5-1235U |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Processor Series | Core i5 |
| Graphics Ram Type | Shared |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Memory Clock Speed | 3200 MHz |
| Hard Disk Interface | PCIE x 4 |
| Wireless Technology | Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard, Microphone, Touchscreen |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| Wireless Compability | 802.11a/b/g/n/ac |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Ram Memory Maximum Size | 64 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Display Resolution Maximum | 1920x1080 Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form