Limited Time Sale$54.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 209114563 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $36.00 | Model Number | 209114563 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Key Features and Benefits:CPU: Intel Core i5-1335U(up to 4.6 GHz, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) Memory:Up to 64GB DDR4 SDRAMHard Drive:Up to 2 TB PCIe NVMe M.2 SSDOperating System:Windows 11 Home/ProGraphics:Intel Iris Xe GraphicsDisplay:17.3" IPS Anti-Glare FHD (1920 x 1080) DisplayPorts:1x USB Type C2x USB Type A1x HDMI 1.4b1x Combination Headphone/Microphone Jack Battery:3-Cell 41WHr Lithium-ion BatteryCamera: HP True Vision 720p HD Camera with Dual Array Digital MicrophonesCondition:NewKeyboard:Full-size Backlit Soft Gray Keyboard with Numeric KeypadWireless Connectivity: Wi-Fi 6 (1 x 1) Gig+ and Bluetooth 5.3Dimensions:15.78"W x 10.15"D x 0.78"HItem Weight:4.60 lbsColor: Silver
| RAM | DDR4 |
|---|---|
| Brand | HP |
| Color | Silver |
| Series | HP Laptop |
| Processor | 3.4 GHz core_i5_family |
| Hard Drive | 512 GB SSD |
| Item Weight | 4.6 pounds |
| Chipset Brand | Intel |
| Wireless Type | 802.11ax, Bluetooth |
| Processor Brand | Intel |
| Card Description | Integrated |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Flash Memory Size | 32 GB |
| Item model number | HP Laptop |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Product Dimensions | 15.78 x 10.15 x 0.78 inches |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Number of Processors | 10 |
| Item Dimensions LxWxH | 15.78 x 10.15 x 0.78 inches |
| Max Screen Resolution | 1920x1080 Pixels |
| Number of USB 30 Ports | 2 |
| Standing screen display size | 17.3 Inches |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form