Limited Time Sale$239.40 cheaper than the new price!!
| Management number | 209109155 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $159.60 | Model Number | 209109155 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
When paired with the Cadothy live streaming all-in-one machine, it allows for convenient operation of the live - streaming director system, bringing a perfect live-streaming experience. This portable monitor uses a wired connection, ensuring more stable performance. It is a high-color-gamut, high-brightness, multi-functional touch monitor.
| Brand | Cadothy |
|---|---|
| Color | Black |
| Brightness | 300 lm |
| Model Name | Console Pad |
| Resolution | 2K DCI 1080p |
| Screen Size | 14.1 Inches |
| Aspect Ratio | 1.77:1 |
| Display Type | LCD |
| Manufacturer | Cadothy |
| Model Number | SNA03 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 10 Milliseconds |
| Screen Finish | Glossy |
| Display Technology | IPS |
| Additional Features | Portable |
| Warranty Description | 1 Year Manufacturer |
| Item Dimensions D x W x H | 0.24"D x 12.95"W x 8.23"H |
| Specific Uses For Product | Desktop |
| Display Resolution Maximum | 1920 x 1080 Pixels |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form