Limited Time Sale$89.69 cheaper than the new price!!
| Management number | 210315736 | Release Date | 2026/04/02 | List Price | $59.80 | Model Number | 210315736 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Size | 60mm*60mm mesh (2-3/8 inch) |
|---|---|
| Color | green |
| Shape | Rectangular |
| Brand Name | POUI COME DREAM |
| Model Name | Mesh size 60mm |
| Sport Type | Fishing |
| Item Weight | 4.2 Kilograms |
| Manufacturer | POUI COME DREAM |
| Model Number | YU-180-4 |
| Material Type | Nylon |
| Product Style | 60mm*60mm Mesh (2-3/8 Inch) |
| ShellMaterial | Nylon |
| Inner Material | nylon-mesh |
| Handle Material | Nylon |
| Fishing Technique | Drift Fishing |
| Maximum Weight Recommendation | 11 Pounds |
| Other Special Features of the Product | Foldable |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form