Limited Time Sale$54.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 209120368 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $36.00 | Model Number | 209120368 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
StatementOriginal Seal is opened for upgrade ONLY. If the computer has modifications, then the manufacturer box is opened for it to be tested and inspected and to install the upgrades to achieve the specifications as advertised.Specifications• Brand: Dell• Model: DEC27250-7222WHT-PUS• Color: White• Operating System: Windows 11 Pro• Feature: Touchscreen DisplayProcessor• Processor Brand: Intel• Processor: 13th Generation Intel Core 7 150U• Processor Core: 10-Core• Processor Speed (up to): 5.4 GHzGraphics & Video• Screen Size: 27 inches• Screen Resolution: Full HD (1920 x 1080)• Display Type: Narrow Border Infinity Touch Display, IPS, 99% sRGB• Graphics: NVIDIA GeForce MX570A (2GB GDDR6)Audio• Audio Technology: Dolby Atmos Spatial Sound• Speakers: Stereo Speakers (5W x 2)Communications• Wireless Connectivity: Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3• Webcam: 5MP IR Web CameraMemory & Storage• Memory (RAM): 32 GB DDR5 - 5600 MT/s• Storage Type: SSD• Hard Drive: 1 TB PCIe Gen 4 SSDPorts & Slots• 1 x USB-C 3.2 Gen 2 Port• 4 x USB-A 3.2 Ports (1 Gen 2, 3 Gen 1)• 1 x HDMI 1.4 Out• 1 x HDMI In• 1 x RJ45 Ethernet Port• 1 x SD Card Reader• 1 x Global Headphone JackAdditional Information• Approximate Weight: 15.4 lbs• Dimensions: 23.76" L x 17.93" W x 7.9" H• Keyboard Type: Dell Pro Keyboard and Mouse (Copilot)
| UPC | 738060741297 |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Color | White |
| RAM Type | DDR5 RAM |
| Model Name | Dell 27 All-In-One Desktop Computer |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Screen Size | 27 Inches |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Display Type | LED |
| Manufacturer | Dell |
| Model Number | DEC27250-7222WHT-PUS |
| BuiltIn Media | Cables & Safety Guidelines, Dell 27 All in One Desktop, Documentation, Keyboard, Mouse |
| Item Dimensions | 23.76 x 7.9 x 17.93 inches |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 10 |
| Processor Speed | 1.8 GHz |
| Total Usb Ports | 5 |
| Video Processor | NVIDIA |
| CPU Model Number | 150U |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Intel Core 7 |
| Processor Socket | BGA 413 |
| Graphics Card Ram | 2 GB |
| Graphics Ram Type | GDDR6 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Hardware Interface | Bluetooth, HDMI, USB 3.0 Type A, USB 3.0 Type C |
| Additional Features | Intel Core 7 150U, NVIDIA GeForce MX570A, Touchscreen, Wi-Fi 6E, Windows 11 Pro |
| Hard Disk Interface | Solid State |
| Wireless Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | NVIDIA GeForce MX570A |
| Graphics Description | Dedicated |
| HumanInterface Input | Keyboard, Mouse |
| Keyboard Description | Dell Pro Keyboard (KM5221W) |
| RAM Memory Installed | 32 GB |
| Warranty Description | 1 |
| Wireless Compability | 802.11ax, Bluetooth |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR5 |
| Video Output Interface | HDMI |
| CPU Model Speed Maximum | 5.4 GHz |
| Connectivity Technology | Bluetooth, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | PCI Express |
| Memory Storage Capacity | 2 TB |
| Ram Memory Maximum Size | 64 GB |
| Specific Uses For Product | Business, Everyday Use, Multimedia |
| Display Resolution Maximum | 1920x1080 Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 2 |
| Number of Component Outputs | 2 |
| Personal Computer Design Type | All in One |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form