Limited Time Sale$135.59 cheaper than the new price!!
| Management number | 208621481 | Release Date | 2026/03/22 | List Price | $90.40 | Model Number | 208621481 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| RAM | DDR5 |
|---|---|
| Brand | ASRock |
| Series | DESKMEET X600W/B/BB/BOX/US |
| Processor | amd_ryzen_7 |
| Hard Drive | SSD |
| Item Weight | 8.33 pounds |
| Memory Speed | 7200 MHz |
| Processor Brand | AMD |
| Card Description | Integrated |
| Operating System | Windows 10, Windows 11 |
| Item model number | 90BXG4P01-A20BA0W |
| Screen Resolution | 4096 x 2160 |
| Package Dimensions | 12.13 x 11.6 x 8.12 inches |
| Computer Memory Type | DDR5 RAM |
| Graphics Coprocessor | Integrated Graphics |
| Hard Drive Interface | PCIE x 4 |
| Number of Processors | 1 |
| Max Screen Resolution | 4096x2160 |
| Number of USB 20 Ports | 4 |
| Number of USB 30 Ports | 5 |
| Hard Drive Rotational Speed | 7200 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form