Limited Time Sale$17.99 cheaper than the new price!!
| Management number | 209048342 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $12.00 | Model Number | 209048342 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Color | Light Brown |
|---|---|
| Shape | Square |
| Wattage | 12 watts |
| Capacity | 700 Milliliters |
| Coverage | 320 - 380 sq ft. |
| Brand Name | ASAKUKI |
| Model Name | AD04W |
| Scent Name | Aromatherapy |
| Item Weight | 1.6 Pounds |
| Light Source | LED |
| Manufacturer | ASAKUKI |
| Model Number | AD04W |
| Power Source | Corded Electric |
| Material Type | Polypropylene (PP) |
| Automatic Shutoff | Yes |
| Additional Features | App Control, Automatic Shut-Off, Multiple Light Setting, Multiple Mist Setting, Voice Control |
| Included Components | 1 x 700ml diffuser, 1 x measuring cup, 1 x power adapter, 1 x user manual |
| Item Dimensions L x W x H | 6.3"L x 6.3"W x 5.7"H |
| Recommended Uses For Product | Bathroom, Bedroom, Home, Hotel, Kitchen, Living room, Nursery, Office |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form