Limited Time Sale$49.79 cheaper than the new price!!
| Management number | 208166917 | Release Date | 2026/03/22 | List Price | $33.20 | Model Number | 208166917 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Fit for Nissan Armada Armada 2004-2015, NV2500 2012-2018, NV3500 2012-2018, Pathfinder 2008-2012, Titan 2004-2015.Fit for Infiniti QX56 2004-2010.
| Brand | ApplianPar |
|---|---|
| Model | 22448-ZE00A |
| Item Weight | 4.24 pounds |
| Manufacturer | ApplianPar |
| Connector Gender | Male-to-Female |
| Installation Type | Bolt-On |
| Item model number | 22448-ZE00A |
| Package Dimensions | 9.41 x 5.24 x 4.88 inches |
| Automotive Fit Type | Vehicle Specific Fit |
| Vehicle Service Type | Car |
| Manufacturer Part Number | 22448-ZE00A |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form