Limited Time Sale$56.28 cheaper than the new price!!
| Management number | 58160116 | Release Date | 2026/02/11 | List Price | $84.42 | Model Number | 58160116 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Sprzedam laptopa Acer Aspire 3. Laptop mało używany w stanie dobrym, w ostatnim czasie zamienione zostały zawiasy od matrycy, oraz sprzęt był czyszczony. Parametry: Procesor Intel Core i3-8130U (i3 8generacji) Pamięć RAM 8GB Dysk SSD 256 Dysk HDD 512 System Win 11 64x Laptop płynnie chodzi nie zacina się, praca na naładowanej baterii 4H
| Brand | AcerBrand menu |
| Model | Aspire 3 |
| Condition | Very good |
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage capacity | 500 GB |
| Operating system | Windows |
| Screen size | 14"-15.9" (35-39cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form