Limited Time Sale$54.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 208621710 | Release Date | 2026/03/22 | List Price | $36.00 | Model Number | 208621710 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
ACEMAGICIAN Mini PC, AMD Ryzen 5 5600U, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro, RGB Light, WiFi 5 Bluetooth 4.2, 3 Screens Display, HDMI, DP, Type C Port
| RAM | 16 GB |
|---|---|
| Brand | ACEMAGICIAN |
| Color | Black |
| Processor | 4.2 GHz ryzen_5 |
| Hard Drive | 512 GB |
| Item Weight | 3.52 pounds |
| Power Source | DC |
| Wireless Type | 802.11ax |
| Processor Brand | Intel |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Flash Memory Size | 32 GB |
| Hardware Platform | PC |
| Item model number | AMR5 |
| Product Dimensions | 7 x 3.15 x 5.91 inches |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Hard Drive Interface | Solid State |
| Number of Processors | 8 |
| Item Dimensions LxWxH | 7 x 3.15 x 5.91 inches |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form