Limited Time Sale$239.99 cheaper than the new price!!
| Management number | 209121287 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $159.99 | Model Number | 209121287 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Brand | ACEMAGIC |
|---|---|
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | K1 |
| Style Name | 12600H+16GB+512GB |
| Item Weight | 1.32 Kilograms |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Manufacturer | Shenzhen CYX Industrial Co., Ltd. |
| Model Number | K1 |
| BuiltIn Media | MINI PC |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Speed | 2.7 |
| Total Usb Ports | 4 |
| CPU Model Number | i5-12600H |
| Processor Series | Core i5-12600H |
| Processor Socket | FP6 |
| Graphics Card Ram | 16 |
| Graphics Ram Type | DDR4 SDRAM |
| Hardware Interface | Bluetooth, DisplayPort, Ethernet, HDMI |
| Hard Disk Interface | Solid State |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Buttons |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| Warranty Description | Our worry-free 12-month warranty and friendly customer service |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 16 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 16 GB |
| Specific Uses For Product | Everyday Use |
| Number of Component Outputs | 3 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form