Limited Time Sale$35.69 cheaper than the new price!!
| Management number | 209101373 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $23.80 | Model Number | 209101373 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Brand | Aztech |
|---|---|
| Color | 80a toner cartridge black |
| Ink Colour | Black |
| Model Name | 80A CF280A |
| Page Yield | 2700 |
| Print media | Paper (plain) |
| Manufacturer | Linchpin LINC-HP-IN Inc. CF280A |
| Model Number | 80a cf280a toner |
| Model Series | CF280A |
| Printer Type | Laser |
| BuiltIn Media | Toner Cartridge |
| Item Type Name | 80A CF280A |
| Compatible Devices | 80A for Pro M401A M401D M401N M401DN M401DNE M401DW, Pro 400 MFP M425DN M425DW |
| Dualsided printing | Yes |
| Printer Output Type | single color |
| Warranty Description | 2 year manufacturer |
| Compatibility Options | Compatible |
| Additional Printer Functions | Print Only |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form